Kim jesteśmy

zMieciem to mobilny serwis sprzątający autokary.

Jeśli trafiłeś na naszą stronę to zapewne masz dość bezkarności pasażerów niszczących i brudzących Twój autokar.

Przedstawienie klientowi - sprawcy zniszczeń - faktury za sprzątnie autokaru lub naprawę zniszczeń jest skuteczną metodą obciążenia go kosztami przywrócenia autokaru do stanu używalności.

Co robimy

Pierzemy tapicerkę w samochodach, autokarach, ciężarówkach.

Zamiatamy, odkurzamy, zmywamy podłogi, pierzemy tapicerkę - to wszystko w dowolnym miejscu i czasie. Nasz wóz serwisowy dostępny jest na terenie Warszawy i okolic 24h na dobę.

Ozonujemy pojazdy i obiekty.

Posiadamy ozonator o wysokiej wydajności, który poradzi sobie w autokarze, gabinecie lekarskim i weterynaryjnym oraz każdym samochodzie.

 

Czy warto

Sprzątamy wyłącznie autokary

Nie jesteśmy przypadkową firmą sprzątającą. Zajmujemy się tylko autokarami. Wiemy, gdzie pasażer upchnął ogryzek, gdzie przykleił gumę i że w popielniczce na pewno nie ma popiołu.

Kompleksowo wyposażony wóz serwisowy

Ma wszystko, co potrzebne do sprzątania w terenie: agregat prądotwórczy, wodę, odkurzacz piorący, chemia profesjonalna, oświetlenie. Uzupełnimy w Twoim autokarze papier toaletowy, wodę w WC, zabierzemy śmieci. 

Pracujemy 24h

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Pasażer zabrudził tapicerkę w środku nocy? Daj nam pół godziny na dojazd i drugie tyle na posprzątanie. Potem pojedziesz dalej.